У центрі Рівного хочуть відкопати замок

Мова йде про палац Любомирських

Споруда литовсько-польської доби площею півтора гектари, була розташована на території нинішніх вулиць Замкова та 24 серпня та зруйнована під час Другої світової війни. Рівненським управлінням культури та освіти спільно з місцевими археологами вже розроблено проект археологічних робіт, які триватимуть впродовж трьох років. Розповідає заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Варто зазначити, що раніше до палацу Любомирських часто йшли освідчуватись у коханні, організовували там театральні вистави, танцювальні бали та інші розважальні заходи. Організатори проекту відновлення культурної пам’ятки сподіваються відродити й ці традиції. Спершу буде проведена археологічна експертиза, яка визначить, чи є підстави розглядати територію замку як пам’ятку археології і чи є сенс відкривати рештки палацу Любомирських для їх музеєфікації та здійснення реконструкції будівлі. На цьогорічну реалізацію проекту проситимуть виділити з міського бюджету 400 тисяч гривень. Рішення про розкопки палацу Любомирських прийматимуть депутати на сесії Рівнеради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень