ON-LINE

У Сватовому - масова евакуація

п'ятниця, 30 жовтня 2015
Населеня рятується після пожежі на складі боєприпасів

{{1}}

Близько п'яти тисяч жителів Сватового на Луганщині виїхали з міста, повідомляє прес-служба ДСНС.

У місті почалася загальна евакуація населення. Також були організовані укриття і притулки  в підвалах і відключене газо- та електропостачання об'єктів у зоні можливого ураження. Відомо, що співробітники МВС оточили територію міста по периметру і встановили пропускний режим.

Загальна чисельність населення в Сватовому становить 19,7 тисячі осіб, у селі Миловатці - 2,3 тисячі чоловік. У зоні ураження знаходяться 476 багатоповерхових і приватних житлових будинків, в яких проживає близько 6000 чоловік. Станом на ранок з міста Сватове самостійно виїхало близько 5000 осіб, - йдеться в повідомленні.

Пожежа на складах у Сватовому почалася близько 19:30 у четвер. СБУ вважає вибухи терактом і порушила кримінальну справу.

Осередок спалаху становить близько 300 м кв. На цих складах зберігається майже 3,5 тис. тонн боєприпасів. Детонація снарядів ускладнює ліквідацію пожежі.

{{2}}

У прес-службі Міністерства оборони повідомили, що за уточненими даними, внаслідок пожежі і детонації були травмовані четверо військовослужбовців Збройних сил України, одна цивільна особа загинула і одна отримала поранення.
 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного