ON-LINE

У супермаркеті Рівного підвищують ціни на торти чотириденної давності

вівторок, 05 грудня 2017
З таким зіткнулася рівненська журналістка

Журналіст телеканалу "Ритм" Наталія Пастухова вирішила придбати торт у супермаркеті "Сільпо", що на вулиці Київській навпроти автовокзалу. Адже у неї був День народження. 

Як їй продавали торт, журналіст описала у Фейсбук:

Natalia Pastuhova вибрала тортик, уважно переглянувши всі цінники знизу на стрічці, і пішла на касу. Приємна дівчинка привітала мене з Днюхою. коли я дала їй картку постійного клієнта, і назвала ціну більшу за вказану у ціннику на 40 (СОРОК) гривень!!!

 

Кажу: "Не зрозуміла". А вона мені: "Може, ви неправильно подивилися на цінники". Кажу: "Добре, піду візьму інший тортик".

 

Йду, вибираю торт, на якому ЦІННИК ПРИКРІПЛЕНИЙ до упаковки. Знову йду на касу. І знову халепа - дівчина каже суму на 12 гривень більшу за вказану. Я кажу: "Зачекайте-но! На торті написано зовсім інше". Дівчина пішла до адміністратора.

 

Я чекала декілька хвилин, поки вона прийшла і повідомила, що в них переоцінка і тепер вартість торта така. Я кажу: "Це неправильно". Вона  - знову до адміністратора, знову до 5 хвилин вирішували, дивилися щось там у комп'ютері. Потім приходить і каже мені, що я можу купити торт за ціну на 7 гривень більшу від вказаної, тобто вони зробили мені знижку.

Наталія Пастухова відмовилася від торта і написала скаргу у центральний офіс "Сільпо":

Я все можу зрозуміти, але коли на тортик, на якому стоїть дата виготовлення 26 листопада роблять переоцінку 30 листопада в сторону збільшення, і нібито не встигають переклеїти цінники - це ж..па..

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного