ON-LINE

У школах Рівного діти не мають чим дихати

понеділок, 07 травня 2018
Це результат економії тепла

Економія досягається завдяки встановленню пластикових вікон, які позбавляють приміщення протягів. Але саме через них зникає вентиляція у класах і зашкалює рівень вуглекислого газу. Про це на засіданні бюджетної комісії міськради заявив депутат Олександр Довжаниця:

Ми автоматично душимо наших дітей. Ми знаємо, що немає обміну повітря, примусової вентиляції. І вже у багатьох школах і класах ідуть скарги про те, що є вологість, задуха і в деяких класах діти непритомніють.

 

Ми наймали спеціально фахівців з аудиту, які вимірювали СО2 і на 20-й хвилині уроку уже перевищувало втричі рівень СО2, де стоять пластикові вікна.

За словами Олександра Довжаниці, щоб діти дихали чистим повітрям, потрібно школи обладнати сучасною вентиляцією з підігрівом повітря у холодну пору року. Бо провітрювання у класах кожні 20 або 45 хвилин ніхто не робить.

Втім, депутати його не підтримали. А заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська зауважила, що провітрювання – це питання до вчителів і контролю за ними.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного