ON-LINE

У Рівному збираються оскаржити всі рішення майбутньої сесії міськради

середа, 11 жовтня 2017
Сесія має відбутися 19 жовтня

Громадський активіст Сергій Пінчук повідомив про намір оскаржити рішення сесії міськради Рівного, яка має відбутися 19 жовтня. І у соцмережі Фейсбук він оголосив про пошук юристів, які допоможуть у підготовці відповідного адміністративного позову, закликавши їх писати йому у приват.  

Чому збирається позиватися, Сергій Пінчук пояснює так:

Serhiy Pinchuk 9 год · Підстава - порушення ч.10 ст.46 закону "Про місцеве самоврядування в Україні", якою передбачено, що рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш, як за 10 днів до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.

 


Станом на сьогодні, за 8 днів до сесії, на сайті Рівнеради оприлюднено розпорядження про скликання сесії без переліку питань.

 

На цій сесії, як і в ході інших, депутати будуть приймати рішення по розпорядженню майном громади на десятки, а може й на сотні мільйонів гривень, роздавати десятки земельних ділянок. Громада має завчасно знати, як депутати збираються розпорядитися її майном.

Сергій Пінчук нагадує, що це - вже не перший випадок невчасного оприлюднення порядку денного сесії. Адже, за його словами, так само було і в серпні цього року. Тож вважає він: 

Час покласти цьому край.

До речі, станом на сьогодні, тобто за сім днів до сесії, вже порядок денний оприлюднений на сайті міської ради. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено водійське посвідчення

    Знайдено водійське посвідчення на прізвище Бакульський Микола.
  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено ключі від автомобіля

    На вулиці Ювілейна, 13 знайдено  ключі від автомобіля...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного