ON-LINE

У Рівному закликали зменшити тиск на прокуратуру і збільшити розмір хабарів (6 ФОТО)

понеділок, 28 березня 2016
Під стінами обласної прокуратури відбувся пікет

Також активісти запропонували "роздавати прокурорам бурштин та премії у вигляді діамантів". Крім того, активісти принесли паперову скриньку для хабарів, у яку поклали перші «внески». Після цього активіст Андрій Логащук зачитав саркастичне звернення до прокурорів:

– Понаїхавшим грузинам з їх європейськими цінностями та нетерпимістю до корупції - не місце у нашій прокуратурі! Українська Прокуратура - є і має бути оплотом корупційного консерватизму. Для плідної роботи прокурорів потрібні зручні засоби пересування, тому вимагаємо замінити службові авто марок "Тойота Кемрі" та "Шкода" виключно на "Мерседеси С-класу". Просимо негайно збільшити розмір хабарів у три рази! І, з огляду на нестабільність гривні, закликаємо рівнян - хабарі потрібно давати тільки у резервних міжнародних валютах: доларах, євро, єнах, фунтах стерлінгах і, на крайній випадок, в юанях!

Організатор заходу Віталій Примак розповів, що цей пікет є частиною всеукраїнської акції на підтримку громадських організацій, які нині мітингують під Адміністрацією Президента. Активісти вимагають негайного звільнення Генпрокурора України Віктора Шокіна та проведення відкритого конкурсу на його посаду. А сама акція є наслідком того, що днями прокуратура через суд вилучила фінансові документи у громадської організації «Центр протидії корупції». На період слідства діяльність організації, через відсутність цих документів, буде призупинена. Активісти переконані, що це є наслідком активної критики організацією дій прокуратури та оприлюднення фактів корупції.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного