ON-LINE

У Рівному та області готові щеплювати від кору усіх. Безкоштовно

п'ятниця, 06 липня 2018
Усіх, хто у зоні ризику, та тих людей, які вже контактували із хворими

Захворюваність на кір за минулий тиждень знизилась. Нині на Рівненщині фіксують 42 випадки хвороби. Серед списку 29 дітей віком до 17 років. Найбільша захворюваність спостерігається в обласному центрі, Рівненському та Березнівському районах. Ситуацію коментує головний спеціаліст обласного управління охорони здоров’я Людмила Яценя:

Найвищі показники захворюваності у Березнівському та Рівненському районах. І у Рівному. Зауважу, що Міністерство охорони здоров’я сьогодні дозволило нам робити щеплення дорослим по епідпоказах. Раніше нам не дозволяли такого робити. Раніше ми щеплювали лише дітей, планово. А зараз, через поширення захворюваності, можемо щеплювати усіх дорослих, хто був у контакті з хворими на кір. Щеплення проводяться безкоштовно.

За словами чиновників найскладніша ситуація із щепленнями проти кору у Рівненському та Сарненському районах. В останньому проживає багато сімей, які називають себе «віруючими» і через релігійні вподобання не щеплюють дітей від кору.

Нагадаємо, з початку року на кір в області захворіла 791 особа. Жодного летального випадку через ускладнення в області не фіксували.

 

 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного