ON-LINE

У Рівне повернулись зірки пляжного волейболу

середа, 12 липня 2017
Майбутнім зіркам Олімпіади у Аргентині зробили подарунки

Минулими вихідними рівненські пляжники Катерина Дашевська, Вікторія Лисиця та Владислав Павлюк повернулися з перемогою зі змагань у Харкові, де фактично здобули квиток у фінал першого етапу відбору на Юнацькі Олімпійські Ігри, які відбудуться у Аргентині наступного року.

Сьогодні, 12 липня, у Рівненському міськвиконкомі спортсменів та їхніх тренерів урочисто привітали рідні, друзі та представники міської влади. Так,  заступник міського голови Галина Кульчинська та секретар міськради Сергій Паладійчук вручили спортсменам новенькі планшети.

Спортсмени подякували міським чиновникам, а от їх тренери – поросили про допомогу із місцем для тренування.

Говорить тренер Петро Подгурський:

Потенціал є, потрібні умови, у них є бажаня та самовіддача. Зараз коли відкрилось віділення пляжного овлейуболу у спортшколі - треба розширяти базу. Тобто мати власний майданчик для тренувань.

Зауважимо, що батьки спортсменів говорили про те, що хочуть повернутись на тренувальний майданчик поблизу ринку Дикого. Туди віднедавна пляжних волейболістів не пускають. У зв’язку з цим вони навіть приходили на сесію міської ради.

Заступник міського голови Галина Кульчинська пообіцяла усіляко сприяти відновленню тренувань саме на майданчику на ринку Дикого.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного