ON-LINE

У Рівному СБУ маніпулює матір'ю Ярослава Гранітного? (ФОТО)

середа, 10 січня 2018
Активіст перебуває в СІЗО вже майже 8 місяців

Сьогодні у Рівному розглядали апеляційну скаргу захисту Ярослава Гранітного на рішення суду першої інстанції, який наприкінці минулого року продовжив Гранітному строк тримання під вартою до 2 березня. 

Розгляд апеляції відбувався без присутності підозрюваного – на самому початку засідання Ярослава Гранітного видалили з залу суду через емоційні образливі висловлювання та сумніви у компетенції суддів.

Надемоційною була сьогодні й мама Гранітного. Жінка каже, що слідчий СБУ навмисно не дає їй зустрітися із сином, надсилаючи дозволи на побачення з запізненням. Сам же слідчий запевняє, що був готовий надати дозвіл одразу, але матір Гранітного віддає перевагу листуванню з ним.

Ми подаємо фото дозволу на побачення. Зверніть увагу на дату листа та на дату дозволу на побачення.

Апеляційний суд Рівненської області залишив Ярослава Гранітного в СІЗО до 2 березня.

Нагадаємо, активіста підозрюють у сепаратизмі через мітинг, організований ним 3 травня під стінами Рівненської облдержадміністрації. Хоча доказів того, що Гранітний посягав на територіальну цілісність немає. Принаймні ці докази (копії протоколів допиту, обшуку, висновки експертиз) сторона звинувачення не додала до справи, як того вимагає закон, - наголошує адвокат Ярослав Калька.

Захисник підозрюваного називає всі звинувачення надуманими й не бачить обґрунтованих причин тримати Ярослава Гранітного під вартою. Колегія суддів Апеляційного суду Рівненської області вважає інакше, тому активіст залишиться в СІЗО до 2 березня.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного