ON-LINE

У Рівному просять гроші на сім нових тролейбусів і чекають на три електробуси

середа, 21 лютого 2018
Усе вирішать завтра на сесії

Електробуси "Мрія"

35 мільйонів гривень – стільки просить управління транспорту і зв’язку на закупівлю ще семи нових тролейбусів у цьому році. Чи виділять ці кошти, стане відомо на сесії Рівнеради вже завтра. Ще три електробуси Т-203 "Дніпро"  очікують в першій половині березня. Їх місто вже придбало, однак через проблеми з постачальником доставка затримується. Начальник міського управління транспорту та зв'язку Віталій Миронюк каже, що вони їздитимуть на мікрорайоні "Північному":

Три нових маємо ще отримати в першій половині березня, таких самих синіх. Запустим їх з "Північного", де в нас проблема. Їздитимуть по Богоявленській, Коновальця та Волинської Дивізії. Там 10 тисяч населення, а тролейбуса нема. 

Якщо міська рада погодить виділення 35 мільйонів (+ 2 млн на ремонт контактих мереж і посилення тягових підстанцій) – тендер оголосять вже в березні, каже керівник управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Коли 22-го числа дай Бог підтримають,  і ті, хто пишуть також підтримають, думаю до 8-го березня оголосимо тендер. Місячні процедури: оприлюднення, обговорення і так далі. І цей тендер буде завершений до першого травня. 

Управління транспорту робило кілька запитів підприємствам, які випускають тролейбуси.  Усі запропонували вартість близько 5 мільйонів. Чиновник каже, що в ході тендерних процедур їхня вартість може й впасти.

Зробили запити в різні підприємства – це і "Чернігів", і "Богдан", і "Белмаш" – у всіх трохи більше 5 мільйонів, але комерційну пропозицію можуть зменшити, аби виграти тендер.

Тролейбус моделі 321 з "Белмашу". Такий їздить в Одесі

До слова, на сьогодні в місті є 68 тролейбусів. Три роки тому було 38, каже п. Миронюк. Частину планують списати через вік і несправність. Тож з разом із «обновою» управління транспорту хоче мати не менше 72 машин.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного