ON-LINE

У Рівному покажуть виставу про заробітчан під назвою «Заради тебе»

п'ятниця, 17 березня 2017
Актори приїхали із Закарпаття

Фото ілюстративне/жанрове. Українські заробітчани збирають полуницю в Польщі

У Рівному покажуть соціальну виставу про заробітчан під назвою «Заради тебе». Її до нашого міста привезла закарпатська театр-студія «Чіга-Біга» з села Нижнє Селище.

Показ відбудеться завтра в театрі «Сонях» о 12:30.

Головний меседж вистави – донести дорослим та дітям про проблеми, які пов’язані з виїздом українців за кордон. Ідея виникла після того, як у Нижньому селищі протягом одного тижня драматурги слухали історії з життя дітей і підлітків.

На основі однієї з історій виникла п’єса «Заради тебе».

Відтак її представили на «Гоголь фесті 2016» і після того багато людей почали говорити про проблематику теми заробітчанства і чи взагалі варто її висвітлювати. Проте автори проекту вирішили зробити навпаки і поставили п’єсу в театрі, розповідає керівник театру-студії «Чіга-Біга» Тетаня Бєлоусова:

Якщо так багато про це говорять, отже, це потрібно ставити. Вистава не лише про заробітчанство, але в основі сюжету мати має виїжджати за кордон, а дочка цього дуже сильно не хоче.

З правого боку керівник театру-студії "Чіга-Біга" Тетяна Бєлоусова. Зліва - рівненський актор і режисер Корній Демидюк, який допомагав театру із постановкою в Рівному

Також п’єса висвітлює проблему стосунків дітей з батьками. Ідейно та фінансово покази вистави підтримала організація YMCA Україна, яка займається соціальними програмами для молоді, тому виставу «Заради тебе» можна подивитись цілком безкоштовно. Нещодавно театр-студія «Чіга-Біга» відіграла п’єсу в Києві, а після Рівного  актори поїдуть в Луцьк та Херсон.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного