ON-LINE

У Рівному подорожчала оренда тролейбусів

четвер, 02 березня 2017
Зазвичай тролейбуси орендують у комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» для екскурсій, корпоративів, випускних

Приблизно орендна плата зросла на чверть. Детальніше про це розповідає економіст КП «Рівнеелектроавтотранс» Марина Калитюк:

Торік, от я взяла для прикладу одне замовлення, дві години роботи коштували  1245 гривень. Цього року, якщо тролейбус  буде їхати по такому маршруту, це буде приблизно 1480 гривень. Ціни на цей рік: перша година роботи тролейбуса – 1230 гривень, кожна наступна – приблизно 250 гривень (може бути трішки більше залежно від маршруту, кількості кілометрів і т.п.).

За словами Марини Калитюк, торік тролейбус в оренду замовляли шість разів.З них тричі - для святкування корпоративів, одне – для випускного, два – для проведення екскурсій для закордонних гостей. На них на підприємстві заробили близько 8 тисяч гривень. Маршрут обирали різний. Скажімо, випускники їхали з мікрорайону Боярка у центр міста, закордонним гостям екскурсію проводили за маршрутом тролейбуса №1 тощо.  

Щоб замовити тролейбус, пояснила Марина Калитюк, потрібно прийти особисто на підприємство «Рівнеелектроавтотранс» з паспортом, ідентифікаційним кодом, написати заяву на ім’я директора. Причому, зробити це треба, мінімум, за один-два дні до призначеної дати оренди тролейбуса.

До речі, на відміну від тролейбусів за замовленням, проїзд у тролейбусах, які рухаються щоденно маршрутами міста, запевнив директор КП «Рівнеелекитроавтотранс» Валентин Ткачук, поки не дорожчатиме.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного