ON-LINE

У Рівному підприємці масово згортають свою діяльність

середа, 28 грудня 2016
Через зміни у податковому кодексі

Це зала де приймають підприємців. Фото Віталія Германа, зроблене 28.12.16 близько 13:15

У Рівненському центрі надання адміністративних послуг нині «гаряча пора». За словами очільника ЦНАПу Віталія Германа, уже третій день поспіль до них масово звертаються підприємці II і III групи щодо закриття підприємницької діяльності.

Уже третій день поспіль по 200 підприємців на день звертаються з питання закриття підприємницької діяльності. Вони в принципі вели її формально, наскільки я розумію, є багато так званих «сплячих ФОПів». Тобто, він зареєстрований, а фактично реально кожен рік подає «нульову» декларацію. Президент підписав закон про внесення змін до податкового кодексу, відповідно до якого, працює підприємець чи не працює, він зобов’язаний сплачувати єдиний соціальний внесок, - каже Віталій Герман.

Це зала де приймають підприємців. Фото Віталія Германа, зроблене 28.12.16 близько 13:15

Прикметно, що незалежно від того, здійснює підприємець діяльність чи ні, до бюджету він щомісяця має перераховувати близько 700 гривень. Слід зазначити, що власне концепція державного бюджету на 2017 рік побудована із врахуванням цих надходжень. Віталій Герман запевняє, що попри масове звернення підприємців у ЦНАПі справляються із своєю роботою, надто тривалих черг тут немає. Прикметно, що працівники ЦНАПу, враховуючи ситуацію, у повному складі перебувають на робочих місцях до останньої хвилини перед закриттям. Поки скарг на надто тривалий прийом людей, за словами Віталія Германа, не було.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного