ON-LINE

У Рівному отримати електронні «талончики» до лікаря неможливо?

середа, 05 липня 2017
Все через те, що у розробленій програмі існують якісь збої

У Рівному давно говорять про електронні черги у поліклініках. Тобто рівняни, у перспективі, за допомогою Інтернету зможуть потрапити на прийом до лікарів у Центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Однак зараз все у «підвішеному» стані, пояснив начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

Зараз у тестовому режимі працює електронна черга  у ЦПМСД «Центральний», що на вулиці Драгоманова. У  ЦПМСД «Північний» також така черга працює у тестовому режимі. І нам дещо не подобається,  у плані технічному. Тобто на сайті реєструватись можна, але на повну силу ця черга ще не працює. Ну, а у ЦПМСД «Ювілейний» лише починається створення такої електронної системи.

Віктор Іськів сподівається, що електронна черга в ЦПМСД «Ювілейний» запрацює у 2018 році. Нині туди мають докупити усе комп’ютерне обладнання, а вже потім у тестовому режимі пустити спеціальну програму.

Нині ж «реєстрація онлайн» виглядає так. Пацієнт приходить вранці у поліклініку, стає в чергу, щоб його зареєстрували онлайн, а потім приходить вдруге на визначений системою час.

До слова, про покупку комп'ютерного обладнання для дитячих поліклінік на Чорновола та Грушевського говорили у Рівному раніше. Планується, що згодом електронні черги з’являться і  у центральній міській лікарні та у другій міській поліклініці (колишня залізнична лікарня).

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного