ON-LINE

У Рівному назріває чергове незаконне будівництво: для чого зрізали дерева і чи мали на це право?

четвер, 25 травня 2017
Цим зацікавилися депутати
Фото сайту "ЧаРівне.Інфо"

Депутати Рівнеради зацікавилися законністю зрізання дерев поряд із гуртожитком на вулиці Відінській, 41.

Вчора біля цього гуртожитку зрізали дорослі ялини, на місце навіть викликали поліцію, адже рівняни побоюються, що це роблять задля нового будівництва, - пише сайт ЧаРівне.Інфо.

Аби з’ясувати ситуацію, депутати бюджетної комісії запросили на засідання заступника начальника рівненського міського управління держземагенства.

Іван Очередько повідомив, що гуртожиток перебуває у власності компанії «Рівнебуд» Олександра Люльчика, а прилегла земля – 14,5 метрів від будівлі і до дороги – комунальна, але у постійному користуванні власника «Рівнебуду».

Але у разі проведення будь-яких робіт землекористувач все одно зобов’язаний отримати на це відповідні дозволи, говорить Іван Очередько:

- Відповідно до державного акту, земельна ділянка належить ПАТ «Рівнебуд». Люльчик є такий. 37 соток. Що там є: будівля для тимчасового проживання – так воно по науковому, але воно називається гуртожиток. Гуртожиток «Рівнебуду». До дороги від будівлі – 14,5 метрів. Це землі комунальної власності у постійному користуванні, тому, що б не робив землекористувач, він дозвіл повинен брати. Для будівництва – один дозвіл, для зрізання дерев – інший дозвіл, і так далі.

Під час комісії також з’ясувалося, що документи на зрізання дерев у компанії були і, нібито, ці дерева були аварійні.

Так це чи ні, і на основі чого дали дозвіл, якщо такий дійсно є, депутати доручили з’ясувати начальнику управління житлово-комунального господарства і надати членам бюджетної комісії відповідні документи. 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного