ON-LINE

У Рівному є будинки без ОСББ. Хто їх обслуговуватиме?

п'ятниця, 16 березня 2018
Згідно із законом про житлово-комунальні послуги, раніше такі будинки міська влада сама мала б передати на обслуговування управлінській компанії
Фото з сайту Depo.Київ - Depo.ua

Але нещодавно до закону внесли правку. І цим, каже міський голова Рівного Володимир Хомко, наробили біди, бо у правці говориться, що звернутися за передачею будинку на обслуговування до влади мали б мешканці.

Якщо будинок не створив собі ОСББ і не обрав добровільно управлінську компанію, я зобов’язаний протягом трьох місяців після звернення мешканців будинку до мене обрати їм управлінську компанію. Звернення будуть легітимні, якщо під ними підписалися, були на зборах не менше 50%. Вони й так нічого не зібралися і до мене не звертаються. І що зроблять з будинком? ЖКП закриваються. Я не маю права, бо вони до мене не звертаються. Ніхто не знає, як  вийти з цієї ситуації.

Володимир Хомко каже, що у Рівному існуючі ЖКП стають приватними, оскільки їхні колективи беруть в оренду цілісні майнові комплекси і самі надаватимуть послуги. Тож будинки, які не створили ОСББ, залишаються на їхньому обслуговуванні.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного