ON-LINE

У Рівному хочуть змінити тарифи на тепло з альтернативних джерел енергії

понеділок, 27 листопада 2017
Пропонують вносити свої пропозиції

 

Розмір тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на установці з використанням альтернативних джерел енергії, яка розташована за адресою: м. Рівне, вул. Курчатова, 54 а, для потреб населення - 1023,47 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Тариф визначений відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» та середньозважених тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення по Рівненській області, розрахованих Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

15.04.2017 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» від 21.03.2017 № 1959-VIII. Законом передбачено, що тарифи  на виробництво теплової енергії для потреб населення  визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках  з використанням альтернативних джерел енергії, як різниця між тарифом на теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.

Діючий тариф ТОВ «Рівнетеплоенерго» на теплову енергію, вироблену з природного газу, застосувати при розрахунку неможливо, оскільки не є виключно газовим, крім того, є неструктурованим тарифом. Тому розрахунок тарифу здійснено на підставі середньозважених тарифів на теплову енергію. 

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (далі-Агентство) щокварталу розраховує середньозважені тарифи та оприлюднює їх на офіційному сайті. За інформацією Агентства від 25.09.2017 у Рівненській області розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення (див. таблицю).

Зауваження та пропозиції установа просить вносити до 4 грудня. Це можна зробити, прийшовши в приміщення "Рівнетеплоенерго" за адресою вулиця Данила Галицького, 27. 

За матеріалами "Рівнетеплоенерго". 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного