ON-LINE

У Рівному будуватимуть пожежну частину та житловий будинок в одному приміщенні (ФОТО)

п'ятниця, 11 травня 2018
Та ще один центр

У Рівному будують нове пожежне депо. П’ятиповерхова споруда на вулиці Князя Романа навпроти «Рівнеобленерго» стоїть недобудованою ще з 90-х.

Тоді її таки передали на баланс управління рятувальників, але будівництво недофінансували. Нині керівництво ДСНС України передбачило на  добудову та реконструкцію приміщення понад 13 мільйонів гривень.

Ще кілька мільйонів має додати обласний і міський бюджети, розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

ОДА підготувала зміни до обласної програми по запобіганню виникнення пожеж. І в цих змінах передбачене виділення з обласного бюджету суми близько трьох мільйонів гривень. Ще 2 - 2,5 млн гривень виділить міський бюджет.

Олексій Муляренко сподівається, що будівельні роботи вдасться завершити до кінця цього року. Окрім пожежного депо у приміщенні працюватиме Центр управління надзвичайних ситуацій, розповідає керівник ДСНС Рівненщини Сергій Крук:

Тут буде пожежна частина, і це буде житло для рятувальників області.

Для працівників системи МВС. Таким чином об'єкт в себе включатиме пожежне депо, яке реагуватиме на виклики міста, району та густозаселеного мікрорайну Північний, а також Центр управління надзвичаних ситуацій.

Вкрай необхідний центр, який координуватиме роботу служб цивільного захисту області у разі виникнення загроз на території області та міста.

Квартири розташують на третьому, четвертому та п’ятому поверхах. Це переважно однокімнатні квартири і кілька двокімнатних.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено папсорти на Забужко

    Загублено паспорти на прізвище Забужко Ірина та Забужко Ігор. Прохання повернути за...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного