ON-LINE

У Рівному буде ще один ЦНАП

середа, 02 травня 2018
Його хочуть відкрити на вулиці Драгоманова, 7

Для цього мають завершити будівництво чотириповерхівки, що за поліклінікою №2 (на фото вгорі). І сподіваються, що коштами на це допоможе держава. Адже у жовтні торік розпорядженням Кабміну Рівне було включено до переліку міст обласного значення, які мають намір забезпечити функціонування центрів надання адмінпослуг у форматі прозорого офісу. У будівлі, де розташують другий ЦНАП, нині проводять будівельні роботи за кошти міського бюджету.

Заступник начальника міського управління праці та соцзахисту Денис Наумов каже, що другий ЦНАП має стати аналогом того, що на майдані Просвіти, але у ньому надаватимуть послуги соціального характеру.

Це - по суті аналог ЦНАПу на майдані Просвіти, тільки будуть надаватися послуги соціального характеру: соціальні допомоги, субсидії, пільги, компенсації. Згідно з постановою Кабміну, протягом двох років ЦНАП має бути побудований. Ну, про гарантії, я так думаю, не можна говорити 100-відсотково. Документи будуть подані від міської ради до Мінсоцполітики. Воно приймає рішення. Але вірогідність досить велика: по всій Україні зараз запроваджується система роботи така у форматі прозорого офісу.

За словами Дениса Наумова, вартість цього проекту - майже 20 мільйонів гривень. Співфінансування з міського бюджету має бути не менше 10%. Місто буде подавати документи для отримання субвенції з держбюджету для фінансування цього будівництва і гроші можуть надійти вже цього року.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного