ON-LINE

У «Рівнетеплоенерго» розповіли, хто винен у тому, що у рекордні морози рівняни мерзли у квартирах

вівторок, 10 січня 2017
А також розказали, куди звертатися у таких випадках

Цими вихідними у Рівному температурні показники били 30-річні  рекорди, тим часом рівняни скаржилися на ледь теплі батареї у квартирах. Зокрема, як кажуть мешканці будинку на Грушевського, 40, температура повітря у помешканні не дотягувала навіть до 10-ти тепла. Холодно у домівках було і на Соборній, 61. Як повідомив керівник «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, температура повітря у помешканнях залежить від самих мешканців будинку, а точніше, від відповідальних за будинкові лічильники:

 

- Ну, зараз всюди стоять лічильники і люди собі самі регулюють. Не може одна котельня на один будинок подавати таку температуру, а на інший – іншу. Тобто, в нас параметри по котельні подавалися такі, які мають бути. А люди вже собі самі регулюють. Ми, в принципі, якраз виїжджали у ці святкові дні, хоча ми до того відношення не маємо, але дзвонили мешканці і ми їм показували на лічильнику, скільки має бути розхід на їхній будинок, а скільки вони виставили. Тому і мерзли.  

 

Тобто, причиною низьких температур у квартирах, зі слів Степана Коропецького, може бути те, що відповідальний за роботу лічильника неправильно виставив об’єм теплоносія, який повинен іти на будинок.

Тож, коли у квартирі холодно, мешканцям будинку, в першу чергу, потрібно звертатися до того, на чиєму балансі будинок або ж в ОСББ. Адже, як каже Степан Коропецький, договори на обслуговування внутрішньобудинкових систем з «Рівнетеплоенерго» не укладені, тож представники компанії навіть не мають юридичного права самостійно дістатися до мереж, хоча жодного разу не відмовляли у виїзді на прохання балансоутримувачів багатоквартирних будинків.

Читайте також: Рівняни на Різдво мерзли у власних квартирах, бо кочегари спали п’яні (ФОТО)

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного