ON-LINE

У Рівненському зоопарку будують нову котельню

понеділок, 20 листопада 2017
Вона працюватиме на твердому паливі і зекономить гроші закладу

Мавп, птахів, антилоп, зебр та інших тварин у рівненському зоопарку тепер обігріватимуть краще. Тут почали будувати нову твердопаливну котельню, яка опалюватиме будиночки африканських тварин взимку. До того ж, нова котельня допоможе зекономити неабиякі кошти самому зоопарку.

Відомо, що на твердопаливну котельну місто виділило 600 тисяч гривень. А зоопарк за свій кошт, а це 450 тисяч,  розробив усю необхідну документацію. Роботи вже тривають і завершаться до кінця цього року.

Ось що розповів директор зоопарку Олег Павлюк:

Ми ці кошти до кінця року, переконаний, освоїмо. До зими запустимо опалення для тих тварин. Там раніше було електричне опалення, і це було дуже дорого. За місяць взимку нам доводилось платити по 70 тисяч за тепло. Тепер із введенням в експлуатацію цієї твердопаливної котельні ми зможемо економити суттєві суми. Думаю, що за два, два з половиною роки вкладені у цю котельну кошти окупляться.

Зауважимо, що будівництво котельні, на яку виділяли гроші із бюджету зоопарку, не вплине на цінову політику звіринця. Тобто вартість квитка взимку тут не зростатиме. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного