ON-LINE

У райцентрі на Рівненщині знайшли спосіб вирішення сміттєвої проблеми

четвер, 22 березня 2018
Тож перебої з вивезенням сміття з селища обіцяють закінчитися

Фото Марини Горобець

Нагадаємо, що райцентр Гоща не має власного сміттєзвалища. Тож сміття тут вивозять аж у Корецький район, а це за понад 30 кілометрів. До того ж, роблять це сміттєвозом, якому 27 років і який часто ламається.

Але тепер селище матиме власне сміттєзвалище, оскільки Гощанська районна рада вирішила надати в оренду землю під його створення на території Симонівської сільради.

Розповідає селищний голова Гощі Микола Панчук:

Врешті, прийшло розуміння  і ми вже погодили із Симонівською сільською радою. І вже у нас практично є договір із Симоновим. Це поряд село. Це вже відстань скорочується в 4-5 разів. І вже надіюся, що ті проблеми знімуться, які у нас виникли.

За словами Микола Панчука, нині сміттєзвалище облаштовують, оскільки місцеві мешканці позасипали територію сміттям.

До речі, у Гощі вивезенням сміття займається комунальне підприємство «Агентство розвитку Гощі». Його створили рік тому. До цього вивезенням сміття займався підприємець. Але він відмовився це робити, коли села Бугрин та Бабин створили об’єднану територіальну громаду і заборонили вивозити сміття на їхню територію.

У той момент, коли Бугрин відмовився, я просив по сільських радах району, щоб дозволили возити сміття до них. Але вони не погодилися на це. Далі поїхав до міського голови Рівного Володимира Хомка. Там на певний період нам надали дозвіл на вивезення сміття на Рівненський сміттєзвалювальний полігон. Але враховуючи те, що нині є закон про роздільний збір сміття, нам вже й там відмовили. Тож місяць тому ми підписали угоду з Корцем. Зараз возимо у Корець, - поінформував Микола Панчук.

Що стосується сміттєвоза, то поки він у Гощі залишається тим самим стареньким.

Я пропонував депутатам селищної ради придбати відразу новий сміттєвоз. Вони відмовилися. Сказали, що це -  великі кошти. Там була ціна 700 тисяч гривень. Тож вирішили купувати старенький сміттєвоз. Так і зробили. А старенький зараз кожен тиждень «вилітає». Тільки гроші вкладаєш у його ремонт, - скаржиться селищний голова.

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: Сміття

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Пірат річки Горинь Я,як мешканець с.Симонів, можу сказати із впевненістю - це підступний і зрадницький вчинок зі сторони органів влади с.Симонів. Ми обирали сільську голову і депутатів не для того щоб жити в Гощанському смітті! Відповісти

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного