ON-LINE

У «Правому секторі» Рівненщини - розкол?

понеділок, 12 березня 2018
Колишні побратими, виявляється, не можуть помиритися

Днями у Фейсбук з'явилася заява від міської організації "Правого сектору" Рівного. У ній в.о. керівника політпартії "Правий сектор" у Рівному Олександр Подвишенний повідомляє:

До уваги мешканців краю! Після насильницької смерті Олександра Музичка в лави НВР "Правий сектор" на Рівненщині прийшли анархія та дух розкольництва. Колишні побратими почали поливати одне одного брудом, займатися наживою та шахрайством, тим самим дискредитуючи Організацію та національну ідею загалом.

 

Інформуємо, що ані Роман Коваль, ані Давид Ніколаєв не є членами ПП "Правий сектор". Будь-яка авантюра з їх сторони має бути розцінена як провокація або шахрайські дії з метою наживи. Інших об'єктивних причин не існує!

 

Як стало відомо, Давид Ніколаєв очолює два громадських об'єднання - "Правий сектор Рівне" та "Правий сектор Захід". 2 березня 2018 р. Рівненська обласна рада вирішила створити спеціальну постійну діючу комісію з призначення керівників медзакладів. Давид Ніколаєв, користуючись становищем, подав свою кандидатуру та кандидатуру Віктора Бабака. Зауважуємо, що всього є лише три вакантних місця для представників третього сектору. Тож дні й ті самі люди мають на меті узурпувати громадську думку в такій складній царині, як медицина.

 

Представникам засобів масової інформацію та органів місцевого самоврядування рекомендуємо співпрацювати з легітимними представникам "Правого сектора", щоб у майбутньому уникнути непорозуміння та конфліктів. Слава Україні!

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного