ON-LINE

У неділю на Рівненщині проходили вибори

понеділок, 19 грудня 2016
У трьох об'єднаних територіальних громадах
Підрахунок голосів у Млинові

Минулими вихідними на Рівненщині проходили вибори депутатів та голів селищних територіальних громад  - Острожецької у Млинівському районі, Млинівської, тобто безпосередньо у райцентрі та навколишніх селах та Деражненській у Костопільському районі. За виборами стежили місцеві Опорівці, – розповідає Анатолій Бондарчук.

Якщо говорити про день голосування, то можна сказати, що він відбувся без суттєвих порушень, які б могли вплинути на результати голосування. Проте, загалом спостерігачі ГМ «ОПОРА» зафіксували низку порушень виборчого законодавста, зокрема на окремих виборчих дільницях були зафіксовані спроби видачі бюлетенів без паспортів.

 

Також Опорівці зафіксували спроби голосувати за чужими паспортами, а в селі Новоселівка Млинівського району – зафільмували, як один з кандидатів до селищної ради підвозив виборців на дільницю і ніяк не міг зрозуміти, що це вважається порушенням.

Взагалі, найбільше порушень ще під час агітації було відзначено саме у Млинівському районі, – каже Анатолій Бондарчук.

Між тим, за попередніми даними у Деражненській громаді на посаду голови перемогу здобув Олександр Пустовіт, голова Костопільської районної організації партії “БПП “Солідарність”. Головою Острожецької об’єднаної територіальної громади став Тарас Гордійчук, висуванець від ВО “Батьківщина”. У Млинівській громаді було 8 кандидатів на посаду голови громади. Тут переміг підприємець Валерій Левицький.

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Dennis Kuznetsov Ще одна спроба врегулювати питання об’єднання громад і зміни меж районів:
  http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3916
  Відповісти

Оголошення

 • Згубилася хаска

  Ще 22 листопада В районі 10-ої школи згубилася  собака породи хаскі. Прохання...
 • Загублено паспорт

  Загублено паспорт на прізвище Пашківський Тимофій. Прохання повернути загублене за...
 • Знайдено йорка

    В районі вулиці Петра Могили знайдено собаку породи йоркширський...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного