ON-LINE

У наступному році на харчування пацієнтів Рівненщини хочуть виділяти вдвічі більше, ніж планували

субота, 23 грудня 2017
А планували насичувати людей за понад 16 гривень в день
Повар ріже хліб у Рівненській ЦМЛ

В лікарнях Рівненщини  хочуть підняти витрати на харчування пацієнтів до 30 гривень на день. На забезпечення медикаментами своєю чергою хочуть виділяти принаймні до 50 гривень. Про таку необхідність на сесії обласної ради наголошували низка депутатів.

Нині в держбюджеті на наступний рік запланували збільшити витрати на харчове забезпечення пацієнтів до 16 гривень. 

Потребу в збільшенні фінансування на потреби хворих підтримав і керівник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук. Чиновник запропонував встановити мінімальну суму, яка може виділятися на харчування та медикаменти та поступово зменшувати «відстань» між нею та нинішнім фінансуванням:

Визначити суму мінімальну, яка йтиме на харчування і на медикаменти на кожен ліжко день, і в стаціонарних закладах, яку ви депутати в наступних переглядах бюджету будете доганяти за різницею між субвенцією з державного бюджету та місцевим бюджетом. Таким чином ми покращимо реальну ситуацію.

Голова бюджетної комісії облради Юрій Благодир запропонував встановити таку мінімальну суму після того, як комісії та профільні департаменти протягом першого кварталу наступного року підрахують, скільки на це необхідно всього коштів і звідки їх вдасться отримати.

Основні шляхи, які бачать депутати – це оптимізація мед закладів і дотації з держбюджету. Пропозицію на сесії погодили. До слова, ще досі в області стоїть питання зарплат, які в грудні медикам не виплатили в частині районних лікарень. «Дірку» планують закрити в наступному місяці за рахунок січневих надходжень до бюджету. Вцілому на наступний рік в бюджеті передбачили понад 880 мільйонів на медицину.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного