ON-LINE

У Клеванському «Тунелі кохання» облаштують місце відпочинку

четвер, 29 грудня 2016
Це тільки один з проектів, які фінансуватимуться на Рівненщині у 2017 році

Напередодні Нового року відбулося засідання конкурсної комісії Рівненської ОДА, яка обирає проекти, фінансування яких відбуватиметься за державний кошт. На розгляд комісії було представлено майже вісім десятків проектів, кожному з яких члени комісії виставляли бали. Тож у підсумку найбільше балів набрали майже 50 проектів.

Клеванський "Тунель кохання". Облаштування туристичної зони може зробити з одного із чудес Рівненщини справжню "цукерку"

Лідерами рейтингу стали проекти, що стосуються покращення обслуговування пацієнтів дитячої обласної лікарні, впровадження автоматизованої системи обліку на «Рівнеоблводоканалі», яка запобігатиме втратам води. А ще, це проекти щодо добудови та реконструкції освітніх закладів області та навіть облаштування зони відпочинку у «Тунелі кохання», що у Клевані.  Реалізацію цих проектів забезпечує Державний фонд регіонального розвитку, розповідає заступник голови обласної адміністрації Ігор Тимошенко.

Засідання конкурсної комісії Рівненської ОДА. Депутати обирають найкращі проекти. Пройшли ті, що набрали вище 30 балів. Усього 49 проектів.

Вони мають забезпечити співфінансування, так як гарантували в 17 році реалізувати цей проект за рік. Тепер все залежатиме від того, який обсяг коштів буде наданий для реалізації цих проектів.

Скільки саме отримає коштів Рівненщина, достеменно невідомо, адже програма регіонального розвитку діє по всій Україні, і на неї у бюджеті закладено 3,5 млрд грн. Ця сума розподілятиметься по регіонах залежно від об’ємів області і кількості населення.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного