ON-LINE

«Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом». В АТО загинув рівнянин

неділя, 12 березня 2017
Про це повідомляють рівняни у Facebook

Вчора на сході України загинули двоє бійців батальйону "Айдар". Один із них - Сергій Голубєв з Рівного. Про загиблих повідомили на сторінці "Айдару" у соцмережі Facebook. Зокрема повідомлення про смерть Сергія Голубєва розповсюджують рівняни:

Виконуючи бойове завдання героїчно загинули, виконуючий обов'язки командира взводу старший сержант Голубєв Сергій Володимирович і старший солдат Дзерин Антон Миколайович. Тяжка втрата для роти, батальйону і для мене особисто кращих бійців. Вибачте мені, хто мене знає, що не зберіг. Сльози матерів, дружин і дітей, пролитих за синами України, даремними не бувають." Командир першої штурмової роти 24 ОШБ "АЙДАР" Бача  

Рівнянка Вікторія Шинкаренко поширила допис з прощальними словами друзів Сергія:

Так я можу описати тебе. Одним цим словом.
Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом. 
Завжди спокійний, врівноважений. Чуйний до жінки, люблячий батько. Охоронець для побратимів, підтримка для командира. Скільки бойових виходів ми зробили з тобою, скільки успішних ліквідацій ворогів.. 
Тільки на моїй пам'яті ти зробив достатньо, щоб стати Героєм України. І, як це характерно для нашої держави, не удостоївся жодної нагороди. Та ти йшов не для цього. 

А також зазначила, що його батьки ще не знають про загибель сина. Прощання з героєм планують організувати у вівторок. Сергій був одружений. Без батька залишись двоє дітей.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного