ON-LINE

Працівників у ОСББ може запропонувати Центр зайнятості

середа, 06 липня 2016

До того ж, згідно із законом, для ОСББ навіть відшкодують частину витрат на зарплату цього працівника, розповідає заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського центру зайнятості Оксана Іванюк:

 

 

- При прийнятті за направленням Центру зайнятості безробітного на новостворене робоче місце, ми можемо протягом 12 календарних місяців компенсувати 22% єдиного внеску. Цілий рік ми будемо повертати на рахунок ОСББ цих 22% за одну людину, навіть з мінімальної зарплати – це майже 400 гривень в місяць. Наші роботодавці, в принципі, цим часто користуються, вже більше 100 працевлаштованих за цією програмою, 2 ОСББ вже мають компенсацію на бухгалтера і на робітника з комплексного обслуговування ремонту будинків.   

 

Компенсація сплачуватимется за умови, якщо це працівники певних категорій, серед яких, наприклад, інваліди, особи передпенсійного віку, випускники шкіл та ВУЗІв, звільнені з лав ЗСУ, діти-сироти. Таким чином, якщо брати до уваги мінімальну зарплату, на рік компенсація складатиме майже 5 тисяч гривень.  Про це йшлося під час семінару, організованого Центром зайнятості спільно з Громадянською мережею «ОПОРА». Щоправда, судячи з кількості присутніх на семінарі, рівняни не надто цікавляться питаннями ОСББ.

Присутнім також розповіли про залучення коштів на енергоощадні заходи. До прикладу, можна брати кредит в державних банках, які повертають  40%-70% вартості робіт чи матеріалів. Таких кредиторів-ОСББ у Рівному поки лише чотири, адже зі слів мешканців, такий варіант дещо насторожує населення, особливо старшого віку і мало хто на це погоджується через недовіру до банків, навіть державних. Разом з тим, на муніципальну програму співфінансування, що діє у Рівному (50% на 50%) у березні міська влада на 86 проектів виділила понад 25 мільйонів гривень.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Дмитрук Олег Власник може звертатися за...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 32-23 ВК. Відтак, якщо Ви власник цього...
  • Знайдено далматинця

    Знайдено собаку породи далматинець з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного