Рівняни збираються перепливати Босфор (АУДІО/ФОТО)

У Туреччині

Так виглядає старт запливу з висоти пташиного польоту.

Нині рівнянка Марина Хромих (донька відомого у колах телевізійників рівнянина Петра Хромиха – ред.) живе у столиці та працює  консультантом в Юнісеф. Плавання для Марини – реабілітація після серйозної травми: операції на коліні.

Марина Хромих - у центрі

За кілька місяців така вимушена «зайнятість» переросла у щось більше, аніж «відновлення після травми». А у новому 2018 році Марина Хромих просто вирішила спробувати власні сили.

Старт запливу через Босфор у 2017 році. Фото з інтернету

Наприклад, перепливти Босфор.

 Мені довелося вчитися багато плавати. Після операції на коліні я змушена була проходити реабілітацію у басейні. А просто плавати мені не подобається, треба ставити перед собою якісь цілі. Тому я вирішили брати участь у запливі на Босфорі. Готуватися до запливу я почала в середині січня. Я плаваю у групі. До речі, у групі всі до різних запливів готуються. Зараз ми перейшли на відкриту воду, на Дніпро. Плаваємо у гідрокостюмах. У Босфорі буде багато перешкод: сміття, водорості, буйки. До того ж буде багато людей, треба вміти їх обігнати. Кажуть, що можуть бути судоми, бо є холодні течії. Треба готуватися.

 

У 2018-му реєстрація на заплив була відкрита опівночі 3 січня, і це стало першим випробуванням. Число учасників обмежене, для країн є квоти (на Україну виділили 300), тому сайт штурмували активно. Менш, ніж за півгодини, українці розкупили квоти. 120 доларів, заповнена анкета - і ти учасник запливу.

Марина Хромих на тренуванні

Зауважимо, це буде 30-й ювілейний заплив. Він відбудеться 22 липня.

Заплив проводить Національний олімпійський комітет Туреччини під девізом «Спорт для всіх».

Усі стартують з азіатського берега Стамбулу та фінішують на території Європи. Це відстань у 6,5 км.

Переможця немає: оцінку проводять відразу в 12 вікових категоріях. Це дає шанс проявити себе і підліткам, починаючи з 14, і тим, кому перевалило за 70.

До слова, цього року Босфор хоче перепливати ще один рівнянин – Андрій Тадай. Його історію розповімо Вам згодом.

Андрій Тадай. Фото з його сторінки у facebook.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень