ON-LINE

Транспортна проблема на Ювілейному вирішиться у вересні

субота, 15 липня 2017
Коли ж з’єднають Боярку та залізничний вокзал, поки невідомо

Транспортне сполучення на Ювілейному покращиться вже у вересні цього року. Принаймні на це сподівається очільник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. Нагадаємо, батьки учнів 26-ї школи зареєстрували на сайті міської ради петицію щодо покращення сполучення вулиць Вербової та Павлюченка, де розташована школа. Проблема виникла через зміну у розкладі руху дуобуса, яким користувалися школярі, розповідає Віталій Миронюк

Звернулися батьки «Особливої дитини» з проханням раніше пустити на рейс дуобус, на 15 хвилин. Змінили графік. Одним стало краще, іншим  стало гірше. Але питання буде розв’язано, думаю у вересні місяці однозначно. Як тільки отримаємо тролейбуси, по маршруту, по якому курсує один дуобус, буде їздити щонайменше три, - каже Віталій Миронюк.

Тендер на закупівлю нових тролейбусів буде оголошений у понеділок, 17 липня. Отож, після отримання нового транспорту у Рівному відрегулюють графік руху аби задовольнити усі категорії користувачів Ювілейного.

Крім того, Віталій Миронюк підтвердив факт дослідження можливості сполучення залізничного вокзалу, Боярки та рівненського аеропорту. Адже існуючий 67-й маршрут тільки частково зв’язує Боярку з залізничним вокзалом. Втім, тут точно не курсувати тролейбус, а у разі появи стійкого пасажиропотоку до аеропорту, цілком ймовірно що тут запрацює новий автобусний маршрут.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного