ON-LINE

«Температура під 40»: чому у лікарні Рівного не лікують дитину з жаром?

неділя, 11 березня 2018
Рівнянка опублікувала крик душі

Рівняненська журналістка Анастасія Бондар пише у себе на сторінці в ФБ, що у Рівненській обласній дитячій лікарні лежить мати з дитиною. Протягом двох днів до них не підходять лікарі, попри те, що у малечі висока температура вже кілька днів поспіль.  Лише бідкаються, що не отримують грошей. Принаймні так стає зрозуміло з доволі емоційного тексту.

ЦЕ НЕ ПОСТ, ЦЕ КРИК ДУШІ!!!!
Мама з дитиною у якої температура під 40 лежить в обласній дитячій лікарні. Лікар ніяк до неї дійти не може вже другий день. Дуже "компетентна" жіночка в приймальному відділенні почала мені одразу говорити про гроші.... НЕ ПРО ХВОРУ ДИТИНУ, а про ГРОШІ, ЗАРПЛАТУ.... 3 хвилини вона прирікалася і не давала мені можливості вставити навіть слово.

На сумній ноті: "Я не можу піти і оглянути їх, хай спускаються до мене" ... я просто замовкла, у мене шок. Віталій Бойко (головний лікар, - ред.), яка це така біда із зарплатами в обласній лікарні, що дитину другий день не можуть оглянути? Мене навіть не запитали, хто, що як....

Мене почали засипати фразами прийдіть зніміть сюжет, в нас біда із грошима, хай нам добавляють зарплати, беруть ще одного лікаря... Тобто час прирікатися є, а оглянути дитину немає чи як це все розуміти?

Ще вночі на місце прибула знімальна група,  пише журналістка.

В лікарні їх зустріли вороже та викликали поліцію,  утім лікування дитині таки призначили : 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного