ON-LINE

Супергерої в кіно більше схильні до насильства, ніж лиходії

вівторок, 06 листопада 2018
Вчені провели дослідження
Кадр із фільму "Дедпул"

Вчені звинуватили героїв у підвищеній схильності до насильства. За результатами дослідження кінолиходії змогли випередити протагоністів лише в шантажі і тортурах, інші негативні досягнення дісталися супергероям.

Американські фахівці з університету штату Пенсильванія підрахували, що супергерої частіше здійснюють насильницькі дії на екрані, ніж антагоністи.

Вчені переглянули десять популярних кінокоміксів 2015 і 2016 років, серед яких були «Дедпул», «Людина-мураха», «Загін самогубців», «Месники: Ера Альтрон» та інші. За результатами дослідження, на рахунку в супергероїв - 2 191 акт насильства проти 1 724 у лиходіїв.

 

 

Герої використовували смертельну зброю 6590 разів, в той час як антагоністи - 604 рази. Єдине, в чому лиходії виявилися попереду - це шантаж, тортури і приниження. На їхньому рахунку 237 епізодів проти 144 у позитивних персонажів. Чоловіки в супергеройському кіно здійснюють насильницькі дії у’пятеро частіше, ніж жінки.

Варто зауважити, що фахівці зібрали в одному дослідженні фільми з різних вікових рейтингів і з різними типами супергероїв.

 

Наші новини у Telegram

Теги: Кіно

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного