ON-LINE

Суд узаконив скандальне будівництво у Рівному: ДАБІ подаватиме апеляцію

понеділок, 05 червня 2017
Там, де вмер будівельник і причетний депутат
Фото - "Четверта влада"

Керівник Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівному Ігор Мічуда прокоментував ситуацію щодо судової тяганини, пов'язаної з недобудовою на Київській, 67. Нагадаємо, що фірма-забудовник "Апартамент-буд" оскаржила рішення ДАБІ через суд.

Раніше інспекція визнала будівництво незаконним. Там хочуть звести житлову багатоповерхівку, однак місце для цього категорично не підходить. Тож через суд "Апартмент-буд" вирішила узаконити свої роботи, а на останньому засіданні суддя адмінстративного окружного суду Катерина Недашківська, попри доводи представників Дергеокадастру та ДАБІ, що житловий будинок там зводити не можна, ухвалила рішення на користь забудовника. 

Ось що написав з цього приводу керівник ДАБІ у Рівному Ігор Мічуда в спільноті Рівненщина політична:

Фактично рішенням суду узаконено будівництво, що здійснюється на підставі проекту, що не може вважатися належно затвердженим, оскільки, як вказано представником місцевої архітектури та листом голови м.Рівне, для проектування такого об’єкту потрібно було отримати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

 

Мені вбачається в таких рішеннях бажання нічого не змінювати в цій країні, не дивлячись на Закон, а підтверджувати тільки вислови "все вирішується".

 

Справи не закриті, попереду ще апеляції та спори, тільки вони будуть проходити вже не на Рівненській землі і відразу буде видно, як працює правосуддя - "вибірково" чи всюди однаково.

 

Хоча, з іншої сторони, роботодавець (забудовник) всіх забезпечив достойною оплатою праці, можна на це дивитись і в такому світлі. Обов’язково будемо подавати апеляцію.

Повний текст коментаря можете прочитати тут. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного