ON-LINE

У північних районах Рівненщини зводять два спорткомплекси (ФОТО)

середа, 12 квітня 2017
Йдеться про Дубровицю та Сарни

Спорткомплекс із стадіоном, біговими доріжками, трибунами, спортзалами та парковою планують збудувати у Дубровиці на Рівненщині. На початок будівництва обласна рада уже виділила 1 мільйон гривень.

Роботи розпочнуть після проходження тендерної процедури. Ймовірно, за словами директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації Ярослава Мазярчука, будівництво стартує у травні:

- Виділили мільйон і зараз проводиться тендер. Буде в нас підрядник - і зможемо починати будівництво. Я думаю, що десь навіть у травні зможемо починати. 

Ще один спорткомплекс, розміром 39 на 72 метри з 2016 року будують у Сарнах. На нього уже витратили більше п’яти мільйонів гривень, тож там уже звели адмінкорпус. Цього року очікують ще 18 мільйонів – з державного фонду регіонального розвитку. 

Надходження грошей очікують у другій половині цього року. А до кінця року планують і повністю завершити будівництво та ввести спорткомплекс в експлуатацію, - каже Ярослав Мазярчук.

Загалом, його вартість – більше сорока мільйонів гривень. Зі слів Ярослава Мазярчука, у разі, якщо Державний фонд виділить усі кошти, на які розраховують, тобто 18 мільйонів, то владці району пообіцяли, що додадуть грошей з перевиконання бюджету.

Ще планують будувати басейн, але це поки лише плани. Будівництво не розпочато, поки районна адміністрація виділила гроші на проект басейну.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилися хаскі

    Ще 18 березня в районі села Великий Олексин згубилися дві хаскі. Прохання повернути...
  • Знайдено посвідчення на Шевчук

    Знайдено  посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Шевчук...
  • Загублено документи на Карпов

    Загублено гаманець з документами на прізвище Карпов Дмитро та ключі від...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного