ON-LINE

У північних районах Рівненщини зводять два спорткомплекси (ФОТО)

середа, 12 квітня 2017
Йдеться про Дубровицю та Сарни

Спорткомплекс із стадіоном, біговими доріжками, трибунами, спортзалами та парковою планують збудувати у Дубровиці на Рівненщині. На початок будівництва обласна рада уже виділила 1 мільйон гривень.

Роботи розпочнуть після проходження тендерної процедури. Ймовірно, за словами директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації Ярослава Мазярчука, будівництво стартує у травні:

- Виділили мільйон і зараз проводиться тендер. Буде в нас підрядник - і зможемо починати будівництво. Я думаю, що десь навіть у травні зможемо починати. 

Ще один спорткомплекс, розміром 39 на 72 метри з 2016 року будують у Сарнах. На нього уже витратили більше п’яти мільйонів гривень, тож там уже звели адмінкорпус. Цього року очікують ще 18 мільйонів – з державного фонду регіонального розвитку. 

Надходження грошей очікують у другій половині цього року. А до кінця року планують і повністю завершити будівництво та ввести спорткомплекс в експлуатацію, - каже Ярослав Мазярчук.

Загалом, його вартість – більше сорока мільйонів гривень. Зі слів Ярослава Мазярчука, у разі, якщо Державний фонд виділить усі кошти, на які розраховують, тобто 18 мільйонів, то владці району пообіцяли, що додадуть грошей з перевиконання бюджету.

Ще планують будувати басейн, але це поки лише плани. Будівництво не розпочато, поки районна адміністрація виділила гроші на проект басейну.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено золоту сережку

    В Кам'яногірську, район масиву Борківський - знайдено золоту сережку. Хто згубив,...
  • Втрачено пакунок з речами

    В неділю ввечері 18-го червня, можливо в таксі, був втрачений маленький пакунок з цінними...
  • Втрачено рюкзак

    Втрачено великий камуфляжний рюкзак зі спортивним інвентарем для боксу (шолом, рукавички)....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного