Сотні першокласників на Рівненщині чекатимуть доки ненадійний Жошко збудує школу
ON-LINE

Сотні першокласників на Рівненщині чекатимуть, доки ненадійний Жошко збудує школу

понеділок, 04 грудня 2017
Його роботу перевіряють поліцейські

До школи на Сарненщині діти ходять у три зміни та начаються у коридорах. Усе через перенаповненість навчального закладу учнями. Зараз школу в селі Цепцевичі відвідують 675 дітей, хоча навчальний заклад розрахований лише на 340.

За словами керівництва навчального закладу, в цьому році там було 69 першачків, в наступному чекають на 94, а після цього - ще 113. 

Нині в Цепцевичах почали будувати нову школу. Втім, у департаменті будівництва ОДА кажуть, що через тяганину з документами там не встигли залити фундамент, натомість будують котельню.

Частина депутатів підозрює, що процесс затягнув сам підприємець-будівельник Олег Жошко. Інші роботи, які він виконав в області, викликають сумніви у його добросовісності, розповідає голова Рівненської облради Микола Драганчук:

Є такі об’єкти й по Рокитнівському району, які не витримують критики. По Сарненському району, де не розпочата реконструкція дитячого садка, були такі випадки по селу Кричильську, де після будівництва паном Жошком знесло дах. У Тиманській школі, де тріщини по поверхах порозходилися.

Очільник облради додав, що одна з комісій ради дала рекомендацію звернутися депутатам до правоохоронних органів, аби вони дали оцінку підприємцю.

Якщо його робота не викличе підозри у правоохоронців, то вже весною він розпочне будувати в Цепцевичах обіцяний у цьому році фундамент. Саме ж будівництво завершиться за кілька років.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Загублено квадрокоптер

  Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
 • Знайдено курцхаара

  Увага тому, хто загубив собаку породи курцхаар!

   

 • Знайдено мобільний телефон

  В районі парку Хімік, був знайдений мобільний телефон Самсунг. Власника прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного