ON-LINE

Сотні першокласників на Рівненщині чекатимуть, доки ненадійний Жошко збудує школу

понеділок, 04 грудня 2017
Його роботу перевіряють поліцейські

До школи на Сарненщині діти ходять у три зміни та начаються у коридорах. Усе через перенаповненість навчального закладу учнями. Зараз школу в селі Цепцевичі відвідують 675 дітей, хоча навчальний заклад розрахований лише на 340.

За словами керівництва навчального закладу, в цьому році там було 69 першачків, в наступному чекають на 94, а після цього - ще 113. 

Нині в Цепцевичах почали будувати нову школу. Втім, у департаменті будівництва ОДА кажуть, що через тяганину з документами там не встигли залити фундамент, натомість будують котельню.

Частина депутатів підозрює, що процесс затягнув сам підприємець-будівельник Олег Жошко. Інші роботи, які він виконав в області, викликають сумніви у його добросовісності, розповідає голова Рівненської облради Микола Драганчук:

Є такі об’єкти й по Рокитнівському району, які не витримують критики. По Сарненському району, де не розпочата реконструкція дитячого садка, були такі випадки по селу Кричильську, де після будівництва паном Жошком знесло дах. У Тиманській школі, де тріщини по поверхах порозходилися.

Очільник облради додав, що одна з комісій ради дала рекомендацію звернутися депутатам до правоохоронних органів, аби вони дали оцінку підприємцю.

Якщо його робота не викличе підозри у правоохоронців, то вже весною він розпочне будувати в Цепцевичах обіцяний у цьому році фундамент. Саме ж будівництво завершиться за кілька років.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Газотрону знайдено собаку, схожу на хаскі, з нашийником. Тому, хто загубив...
  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубився собака породи далматинець. Прохання повернути за...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного