ON-LINE

Сотні першокласників на Рівненщині чекатимуть, доки ненадійний Жошко збудує школу

понеділок, 04 грудня 2017
Його роботу перевіряють поліцейські

До школи на Сарненщині діти ходять у три зміни та начаються у коридорах. Усе через перенаповненість навчального закладу учнями. Зараз школу в селі Цепцевичі відвідують 675 дітей, хоча навчальний заклад розрахований лише на 340.

За словами керівництва навчального закладу, в цьому році там було 69 першачків, в наступному чекають на 94, а після цього - ще 113. 

Нині в Цепцевичах почали будувати нову школу. Втім, у департаменті будівництва ОДА кажуть, що через тяганину з документами там не встигли залити фундамент, натомість будують котельню.

Частина депутатів підозрює, що процесс затягнув сам підприємець-будівельник Олег Жошко. Інші роботи, які він виконав в області, викликають сумніви у його добросовісності, розповідає голова Рівненської облради Микола Драганчук:

Є такі об’єкти й по Рокитнівському району, які не витримують критики. По Сарненському району, де не розпочата реконструкція дитячого садка, були такі випадки по селу Кричильську, де після будівництва паном Жошком знесло дах. У Тиманській школі, де тріщини по поверхах порозходилися.

Очільник облради додав, що одна з комісій ради дала рекомендацію звернутися депутатам до правоохоронних органів, аби вони дали оцінку підприємцю.

Якщо його робота не викличе підозри у правоохоронців, то вже весною він розпочне будувати в Цепцевичах обіцяний у цьому році фундамент. Саме ж будівництво завершиться за кілька років.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Кузьмич Володимир Власник може...
  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного