ON-LINE

Сорок свідків опитано у справі про смерть будівельника у Рівному

понеділок, 19 грудня 2016
Вона розслідується за чотирма статтями Кримінального кодексу України

Нагадаємо, 14 грудня в лісі на Рівненщині поблизу Олександрії було виявлене тіло загиблого будівельника.  35-річний Андрій Артвінський працював будівельником на вулиці Київській у Рівному.

Попередньо встановлено, що чоловіка востаннє бачили живим 02.12.2016 його колеги на будівництві по вул. Київській у м. Рівному, після чого той з рідними на зв'язок не виходив.

За зверненням останніх було розпочато досудове розслідування за фактом зникнення чоловіка.

Як повідомили з Рівненської обласної прокуратури, на теперішньому етапі досудового розслідування наявні в матеріалах кримінального провадження дані свідчать, що смертельну травму чоловік зазнав на будівництві, а його тіло, як доказ злочину, намагались приховати.

У зв’язку з цим слідчими поліції за погодженням з Рівненською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за  чотирма статтями Кримінального кодексу України:

 • ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство);
 • ч. 3 ст. 136 (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному стані);
 • ч. 2 ст. 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці службовою особою, що спричинило загибель людини);
 • ч. 1 ст. 396 КК України (заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину).

На даний час у кримінальному провадженні допитано в якості свідків близько 40 осіб, проведено низку обшуків, в тому числі і за місцем проживання депутата Бабата.

Крім того, за ініціативи Рівненської місцевої прокуратури на будівництві, де ймовірно загинув потерпілий,  призначено позапланові перевірки Управління Держпраці в Рівненській області та Державної архітектурно-будівельної інспекції в  Рівненській області.

Нагадаємо, родичі Артвінського звинуватили власників будівництва у приховуванні тіла. Вони вважають, що чоловік загинув на будівництві, і кажуть, що їм за мовчанку пропонували 100 тисяч гривень. Зазначимо також, що ділянка, де зводять будинок, за даними кадастру, належить компанії «Апартамент-Буд», де власником є Людмила Бабат – мати депутата Рівненської міської ради Олександра Бабата.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Знайдено паспорт на Гандзюк

  Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
 • Знайдено посвідчення на Овдійчук

  Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
 • Знайдено посвідчення на Гапончук

  Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного