ON-LINE

«СОМ» у Рівному просить 1,5 млн на зарплати по 12 тисяч гривень

четвер, 08 листопада 2018
Шістьом людям протягом року

Громадське формування «СОМ» просить в міста півтора мільйона гривень на утримання 6 своїх членів.

Нагадаємо, у місті на підтримку організацій «СОМ», «Сокіл», «Козацька самооборона» та «Захисник» щорічно виділяється з місцевого бюджету близько мільйона гривень.

На 2019 рік в Програмі підтримки громадських формувань передбачили вже 2,7 млн. 1,2 млн підуть на утримання цих чотирьох організацій, а 1,5 млн пропонується виділити «СОМу» на утримання осіб, які супроводжуватимуть посадовців міськвиконкому.

Докладніше розповідає очільник «СОМу» Андрій Маркевич:

Посадовець, яка призначена виконкомом,  приходить на складання адмінправопорушення. Відповідно, впливу на правопорушника вона немає, адже вона жінка – розглянемо такий приклад. Тут підключаються активісти, які надаватимуть допомогу.

Такий супровід призначатимуть, коли посадовці йтимуть складати протоколи щодо незаконних малих архітектурних споруд, викидів сміття.

За словами Андрія Маркевича, підтримка громадських формувань, які займатимуться такими функціями, це вигідніше місту, ніж створення тієї ж муніципальної поліції.

У коштах, які вказані в програмі, передбачається форма, а також зарплата близько 12 тисяч гривень на місяць. Це йдеться про вищезгаданих 5-6 супроводжуючих СОМівців.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного