Сьогодні – похорон бійця АТО з Млинова

Загинув солдат Олексій Кірись

У зоні АТО загинув солдат з Млинова – Олексій Кірись. 26 грудня поблизу селища Новгородське, що на Донеччині, військовий отримав осколкове поранення внаслідок обстрілу позицій військової частини. У цей час Олексій перебував на чергуванні на спостережному посту.

У загиблого залишилися мати та молодший брат. Через місяць Олексію мало би виповнитися 25 років. 

Сьогодні, 30 грудня, у Млинові відбудеться похорон військовослужбовця. Через загибель земляка на Млинівщині оголосили три Дні жалоби – 28, 29 та 30 грудня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень