ON-LINE

Скільки коштує 1 кілометр дороги на Рівненщині?

середа, 11 квітня 2018
З цим питанням ми звернулися до Служби автодоріг області

10 мільйонів гривень за кілометр – така ціна поточного середнього ремонту дороги державного значення. Торік на ці роботи на Рівненщині виділили рекордну суму коштів – понад півмільярда гривень, щоправда якість робіт викликає сумніви після того, як на відремонтованих ділянках зі снігом зійшов асфальт.

В цьому році очікується вдвічі більше коштів. Про приблизну вартість кілометра такої дороги ми запитували у заступника керівника Служби автодоріг області Микола Козачка:

По поточному середньому ремонту, наприклад, ділянки дороги Рівне – Сарни, чи з Рівного до Острога – біля 10 мільйонів гривень коштує кілометр ділянки дороги. Це вже поремонтувати, повністю замінити верхній шар покриття, і ОДР – організація дорожнього руху: встановлення металевого бар’єрного огородження, укріплення узбіччя, встановлення дорожніх знаків.

Крім того, в цьому році держава виділила Рівненщині 81 мільйон гривень на повний капремонт 6 кілометрів дороги від Луцького та Азотівського кільця. За ці кошти там відремонтують не лише верхній шар, але й основу, та встановлять знаки, бар’єри тощо.

План реконструкції дороги від Луцького кільця

План реконструкції дороги від Луцького кільця

План реконструкції дороги від Луцького кільця

А от вартість кілометра найдешевшої дороги місцевого значення, до прикладу в селі, стартуватиме від 1,5 мільйона гривень. Тут ціна залежить від матеріалу дороги (це може бути й бруківка), ширини дороги та особливостей місцевості. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного