ON-LINE

Школярку, зняту в еротичному відео, оберігають? Що кажуть у службі у справах дітей

четвер, 13 квітня 2017
Правоохоронці шукають винних

Напередодні ввечері, 12 квітня, у окремих рівненських ЗМІ з’явилось повідомлення про школярку, яка нібито знялась у порно. За кілька годин інформацію підтвердили у поліції із єдиним уточненням – це еротичне відео. Поки подробиці справи у поліції не розкривають.

Між тим, начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня запевнив, що реакція його відомства на подію залежатиме від розслідування у поліції.

Я не можу його коментувати, бо не маю жодного офіційного звернення з цього приводу. Ні батьки, ні школа, ні поліція мене про це не повідомляли. Я знаю тільки зі ЗМІ. Наскільки мені відомо, є офіційна заява до поліції від директора школи. Поліція має встановити нюанси, чи хтось примусив дівчинку зніматись у такому відео, чи просто спонукав до таких дій, чи втягував, чи був ефект примусу. Якщо це мало місце, зі сторони батьків, то тоді будемо ми працювати. Зараз повною інформацією володіють лише у школі та у поліції, - пояснив Міщеня.

До того ж,  Міщеня вважає, що такі речі треба розголошувати, але обережно. Тобто вказувати школу та якусь інформацію про дитину не просто не варто, а й неетично. Особливо у той момент, коли правоохоронці вивчають тему.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного