ON-LINE

Школярам Рівного, батьки яких хотіли купити вчительці собаку за 5 тисяч грн, скасували випускний

четвер, 20 квітня 2017
Батьки раніше планували влаштувати дітям свято після закінчення початкової школи

Однак, як повідомила мама однієї з учениць 4-В класу Рівненської гуманітарної гімназії Тетяна Вуйлова, після скандалу навколо сум батьківських внесків на вчорашніх батьківських зборах вирішили випускний не проводити. Сайт Радіо Трек писав про пропозиції щодо сум батьківських внесків у публікації  Шкільні побори у Рівному: 5 тисяч гривень з батьків - на пса для вчительки

Чи потрібні випускні після закінчення дитсадка, початкової школи? Чи це просто спосіб витягнути з батьків додаткові кошти? Це запитання ми задали начальнику обласного управління освіти і науки Григорію Таргонському:

Батьки більше хочуть зібратися і влаштувати собі свято. І я не можу батькам заборонити це зробити. Ми не давали доручення проводити випускні після дитячого садка, після початкових класів. Хто це придумав – я навіть не знаю. Ми не є авторами. Ми не можемо заборонити те, чого ми не запроваджували.

 

Є чітко прописані рекомендації, коли і в яких умовах проводиться випускний: після 9 класу і після 11-го. Крапка. Більше нічого немає. Все інше – це фантазії чиїсь.

Незважаючи на таку позицію начальника облуправління освіти, нема ніякої гарантії, що батьки школярів області вже цього року відмовляться від так званих «проміжних» випускних. Адже для багатьох з них це - не просто можливість влаштувати дитяче свято, а ще й спосіб продемонструвати свої статки, змагаючись між собою у вкладанні якомога більших сум грошей у зачіски, вбрання, напої та наїдки для себе та дітей. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Андрущенко

    В п’ятницю 22 вересня у Рівному було загублено чорне чоловіче портмоне. Це сталося...
  • Згубилася вівчарка

    В районі Басового Кута згубилася східноєвропейська вівчарка. Прохання повернути за...
  • Загублено номерний знак

    В четвер, 21 вересня, в районі вулиці Чорновола загублено номерний автомобільний знак ВК 3102...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного