ON-LINE

Що у Рівному торік зробили для зменшення забруднення водойм і скільки на це витратили грошей

вівторок, 24 квітня 2018
Основними причинами забруднення міський голова називає забудову заплави річки Устя та виведення у неї та інші водойми фекальних скидів від приватних будинків
Фото ОГО

І саме на зменшення цих скидів від приватних будинків були спрямовані торік заходи міської програми з розчищення і впорядкування малих річок та підземних вод. Зокрема, вони стосувалися каналізування вулиць міста.

Детальніше поінформував начальник міського управління економіки Микола Кирея:

За інформацією управління капітального будівництва, в межах програми виконувалися роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації 13 заходів з каналізування та ремонту гідротехнічних споруд на 797 тисяч гривень.

 

Торік виконані роботи з будівництва самопливного колектора на вулиці Хмільній, також виконані роботи з будівництва каналізаційних мереж на вулиці Прилуцькій та вулиці Рилєєва на 840 тисяч гривень.

За словами Миколи Киреї, завдяки започаткованим у 2012 році роботам з прокладання каналізаційних мереж  у приватному секторі на умовах співфінансування з громадами 50 на 50%, місто отримало понад 5 тисяч погонних метрів каналізаційних мереж на 26 вулицях. І до них приєднано 260 індивідуальних будинків і чотири багатоквартирних. Міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що

це – більше, ніж за весь період незалежної України до того.  

Окрім каналізування вулиць, як повідомив Микола Кирея, торік у Рівному, щоб в Усті та водоймах на Лебединці не гинула риба, виконані роботи з облаштування трьох аераційних фонтанів для насичення води киснем. На це витратили 277 тисяч гривень.

Також торік місто закупило на 100 тисяч гривень молодняка риби – 2350 кг товстолобика та 650 кг білого амура. Ця риба очищає водойми від надлишків рослинності. 

Ще у 2017 році розробили паспорт Басівкутського водосховища за 45 тисяч гривень. Він потрібен для виготовлення технічної документації для виконання робіт на річці Устя.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного