ON-LINE

Що там із садочками: в області є місця, в Рівному - немає?

середа, 16 серпня 2017
В обласному центрі вже формують групи

У Рівненській області є 700 додаткових місць у дитсадках. Ще сотню мають створити до кінця року. Зокрема на території Рівненщині вже будують, або облаштовують кілька дитячих навчальних закладів. Про це зокрема говорили на селекторній раді освітян області напередодні.

У Рівному ж електронна черга в садочки закрита ще з початку липня і відновиться з 30-го серпня, коли у ДНЗ міста сформують групи. Заступник керівника міського управління освіти Катерина Сичик каже, що як і щороку, сотні дітей не потраплять до дитсадків. Але розраховують, що цього разу щасливчиків буде більше, ніж торік:

Практично вільних місць у дошкільні заклади нема. Завершується комплектування груп станом на перше вересня. Якщо взяти наповнення садків з трьох років, то за практикою може залишитись 900 дітей, які не потрапляють у ДНЗ. Але це діти дошкільного віку, а не ясельного.

Зазначимо, що у минулому році у рівненських дитсадках навчалися приблизно 11750 дітей. Цього разу розраховують на більшу цифру, каже Катерина Сичик, тож і дітей які не потрапили в ДНЗ імовірно буде менше.

На 100 місць у Рівному нині претендує 132 дитини, втім це не привід розчаровуватися, каже освітянка. Адже є інші способи здобути дошкільну освіту: консульпункти, групи короткотривалого перебування тощо. Враховуючи усе вище сказане в місті навчається ледь не 100% дошкільнят, кажуть в управлінні освіти.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного