ON-LINE

Що робити об’єднаним територіальним громадам Рівненщини із землею?

п'ятниця, 02 лютого 2018
У Кабміні знайшли механізми передачі об’єднаним територіальним громадам землі у власність

До кінця року кожне обласне управління геокадастру має підписати з кожною ОТГ меморандуми, в яких будуть визначені строки та відповідальні особи за процес передачі земель.

Але поки це не закріплено постановою кабміну, каже перший заступник начальника головного обласного управлінні Держеокадастру Сергій Дубич:

Зараз ми чекаємо роз’яснення від Уряду. Але процес не складний. Якщо ми раніше передавали землі за згодою сільської ради будь-якому громадянину чи передавали в оренду земельну ділянку, ми надсилали листи у сільську раду, чекали десять днів на відповідь і потім приймали рішення. На сьогодні з того, що ми бачимо і чуємо, то ці згоди будуть прийматись ОТГ на сесіях рішенням об’єднаної територіальної громади. Цього раніше в законі не було.

До слова, вже з 1 лютого структури Держгеокадастру позбавлені права одноосібно ухвалювати рішення щодо розпорядження землями поза межами населених пунктів – без згоди об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, наприкінці січня Глава Уряду повідомив, що Кабмін знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність ОТГ.

За рішенням Уряду з лютого громади можуть планувати свої території.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного