ON-LINE

Ще дещо про трупи в Костополі: реконструкція «заводу-смердючки» завершиться, можливо, через місяць

п'ятниця, 29 вересня 2017
Сморід мешканцям Рівненщини невдовзі не дошкулятиме

Цього тижня сотні мервих туш виявили мешканці неподалік заводу

На встановлення паро-газових фільтрів для «Укрветсанзаводу», що в Костополі, не вистачає грошей. Установа утилізує рештки тварин, через що костопільчани та мешканці навколишніх сіл потерпають від сильного смороду.

Цими днями біля заводу викинули кілька тонн трупів тварин, адже сам завод через ремонтні роботи час від часу закритий. 

Торік там вирішили встановити фільтри для очищення повітря, на що Рівненська обласна рада виділила понад 2,5 мільйони гривень.

Так виглядає фільтр. Їх буде п'ять

Втім, фірма-виконавець зіткнулася з перешкодами, через які проект робіт довелося змінити, розповів на спеціальній комісії обласної ради керівник департаменту будівництва та архітектури ОДА Ярослав Мазярчук:

На сьогодні державне підприємство «Діпромісто» розробило проект, знайшлися виконавці робіт і виїхали на місце. Коли мали вкопувати ці фільтри, то вирили бочку з мазутом 60 тонн.

 

Якщо йтиме пара від фільтрів, то мазут може здетонувати й станеться вибух.

Територія "Укрветсанзаводу"

Тому фірма вирішила копати в інший бік, але там є водопровід, який доведеться демонтувати. Тобто відбулися додаткові роботи, яких не було в першому проекті.

Тож фірмі-проектанту довелося розробити новий проект, який наразі подають на експертизу. Тепер область має заплатити за роботи додаткові 730 тисяч.

З цього приводу в Костополі керівництво області провело з проектантами, дирекцією «Ветсанзаводу» та виконавцями нараду, де фірма-виконавець погодилася за власний кошт завершити роботи до 10-го листопада.

Але з гарантією, що гроші їм повернуть. Члени комісії вирішили дочекатися кінця реконструкції заводу й тоді заплатити за виконанні роботи, сподіваючись, що їхня вартість буде меншою, ніж попросили виконавці.

Член комісії Микола Кучерук розповідав, що туші тварин викидають в Костополі "просто в кущі". Чи правда це, знаєють вже самі костопільчани Фото ілюстративне

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного