ON-LINE

Рятувальники у Вараші катали людей на пожежній драбині (ФОТО)

неділя, 10 вересня 2017
1/17
Та гасили умовну пожежу

Напередодні мешканці Вараша відзначили 44-ту річницю створення «Міста атомників».  Серед заходів були: фестиваль духової музики, фотовиставки, турнір з футболу, різноманітні атракціони для дітей та дорослих. Долучилися до свята і співробітники Служби порятунку «101», пише прес-служба рятувальників у Рівненській області:

З перших хвилин численним глядачам було продемонстровано роботу рятувальників ДСНС під час гасіння пожежі, ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди і порятунку травмованих громадян, самопорятунок з висоти за допомогою «Куба життя».

Одним з найцікавіших етапів свята стали показові виступи-змагання рятувальників Рівненщини за міжнародним форматом FCC (Firefighter Combat Challenge). Під гучні оплески глядачів працівники ДСНС в захисному спорядженні вправно і оперативно виконували фізично-важкі вправи, протягали рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки. За задумом організаторів, надалі кожен охочий, насамперед діти, мали змогу відчути себе в ролі рятувальника та пройти смугу перешкод.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного