ON-LINE

Рівнянин розробив унікальний винахід

субота, 10 червня 2017
Збройні сили не хочуть використовувати

Винахідник з Рівного Сергій Марков розробив дульний компенсатор - пристрій, що кріпиться на дуло гвинтівки та послаблює наслідки від пострілу зі зброї для того, хто стріляє. Відмінність цього від інших компенсаторів - він гасить полум’я та зменшує звук. Про це повідомляє Крапка.

За словами винахідника, аналогів пристрою немає у всьому світі.

Цей виріб я створив близько 20 років тому, проте закинув, як то кажуть, у довгу шухляду. З початком бойових дій на Донбасі подумав, що компенсатор неабияк допоможе нашим солдатам, став його удосконалювати.

Дульний тонус-компенсатор має здатність «гасити» полум’я та робити постріл беззвучним. Ці два фактори дуже важливі та значно зменшують ризик спіймати кулю противника у відповідь.

Також він допомагає воїну точніше цілитися, підкреслив винахідник. Наразі бійці ЗСУ цей пристрій використовують у бойових діях в АТО.

Рівнянин уже встиг запатентувати свою розробку. Однак попри пропозицію, збройні сили не хочуть його використовувати, адже у них вже є аналоги. Втім, Марков запевняє, що

його компенсатор значно безпечніший та досконаліший.

Наостанок Марков додав, що також розробив спеціальні імітатори на зброю, які здатні підсилювати або приглушувати звук пострілу. 

Фото "Крапка"

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного