Рівняни вимагають припинення будівництва
ON-LINE

Рівняни вимагають припинення будівництва

вівторок, 20 жовтня 2015
Сьогодні на акцію протесту вийшли два десятки мешканців будинку на вулиці Дворецькій, 48

{{1}}

Люди не раз приходили на сесію міськради з вимогою не допустити будівництва третьої черги багатоповерхівки на дитячому майданчику новобудови. На останньому засіданні депутати міської ради ухвалили рішення скасувати документи, що дозволяли це будівництво.

{{2}}

Проте, роботи ведуться і надалі.

{{3}}

Невдоволені мешканці багатоповерхівки перед акцією протесту зверталися до керівника Державної Архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігоря Мічуди. Він, зокрема, повідомив про неможливість зупинити будівництво, у зв’язку із відсутністю документального підтвердження про скасування виданих містобудівних умов архітектурою міста.

Цю інформацію пан Мічуда підтвердив і Радіо Трек

 

Є законодавча база. Згідно з законодавчою базою їм (забудовникам,-ред.) видані місцебудівні умови-обмеження на виконання будь-яких будівельних робіт. Коли ці люди були в мене, я їм відразу сказав, що єдиний їхній шлях - це не кричати і вирішувати, а сходити в суд і відмінити ці місцебудівні умови-обмеження через суд. Тоді вони мають законну силу.

Між тим, сьогодні до протестувальників приїжджала міліція. Люди пообіцяли викликати правоохоронців щоразу, як бачитимуть, що будівництво, на яке міськрада наклала мораторій, продовжується.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Загублено квадрокоптер

  Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
 • Знайдено курцхаара

  Увага тому, хто загубив собаку породи курцхаар!

   

 • Знайдено мобільний телефон

  В районі парку Хімік, був знайдений мобільний телефон Самсунг. Власника прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного