ON-LINE

Рівняни почали гірше платити за тепло

п'ятниця, 30 березня 2018
Проте до Великодня опалення у багатоповерхівках не вимикатимуть

Зупиняти опалювальний сезон до Великодня у Рівному не будуть. Тепловики ретельно відстежують прогнози погоди, але поки передумов для відключення тепла у Рівному немає, говорить директор «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

За прогнозами ми бачимо підвищення температури, а потім знову зниження. Тобто ми слідкуємо за температурою, і коли температура буде три доби поспіль більше 8 градусів тепла (середньодобова), тоді будемо готувати розпорядження на підпис міському голові. Поки що я не бачу, щоб до свят була можливість зупинити опалювальний сезон.

Та значно більше нині тепловики переймаються питанням боргів населення за оплату уже спожитих послуг з опалення та гарячу воду.

За словами Степана Коропецького, з січні і у лютому рівень оплати населенням значно зменшився, і оплачує населення навіть гірше, ніж було рік тому. 

Борги населення на сьогодні складають вже більше 100 мільйонів гривень. Крім того, за січень та лютий з 93 мільйонів гривень які за субсидії має відшкодувати держава, повернули Рівному тільки 9 мільйонів.  

Стеж за нашими новинами у  Telegram

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного