ON-LINE

Рівнянам пропонують озвучити книги для людей із вадами зору

середа, 11 жовтня 2017
Долучатись можуть не тільки організації

У рамках соціального проекту «Озвучимо книги для незрячих» волонтери з різних міст України вже озвучують 15 книг. Проект організовує «Видавництво Анетти Антоненко (Київ)».

Рівненським організаціям та волонтерам теж пропонують долучатись, бо за планом організаторів, кожен регіон України має озвучити хоча б одну книгу, щоб люди із вадами зору мали можливість дізнатись про сучасну літературу трохи більше. 

Представниця Рівненської громадської організації «Генерація успішної дії осіб з інвалідністю по зору» Ніна Асєєва каже, що такі проекти необхідні, бо книг, які розраховані на сліпих, мало. Тим більше, не всі , які є, у хорошій якості:

Є проблема із новими книгами, тому що вони дорогі, і не будемо забувати про авторські права. При озвучці треба зважати на вікові норми. Бодля дітей потрібні одні, а для дорослих - інші. Є дефіцит наукової та дитячої літератури, але ми будемо раді будь-яким книгам.

 

Зараз у обласній бібліотеці є книги, начитані працівниками. Звичайно, якість не найкраща, бо ми не маємо професійної апаратури. А ще маємо книги, які записували автори на студіях за свої гроші. Хоча їх не так багато.

До соціального проекту долучився сучасний український письменник Любко Дереш, який погодився згодом озвучити одну зі своїх книг.

Крім того, Андрій Шуманський, культорганізатор Рівненського міського палацу дітей та молоді, каже, що працівники палацу дітей та молоді також долучаться. За його словами, у ПДМі підготують дітей, які озвучать декілька книг для незрячих.

Організатори соціального проекту  «Озвучимо книги для незрячих» закликають долучатись усіх небайдужих з Рівного та інших міст України. Контакти організаторів можна знайти на сайті видавництва.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного